Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
233 posty 2563 komentarze

Społeczeństwo inwestorów

Andrzej Madej - Od urodzenia praktyk przedsiębiorczości.

Polska Konstytucja dla Europy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Rozważnie przeciwko ustrojowi segregacji seksualnej.

 Jak pisze Niezależna „Niemieccy deputowani do Bundestagu przyjęli ustawę wprowadzającą "trzecią płeć", obok męskiej i żeńskiej. Owa trzecia płeć ma być wpisywana do księgi stanu cywilnego jako "divers" (inna, odmienna). Zrealizowano tym samym decyzję niemieckiego Trybunału Konstytucyjnego.”

 
Wobec gigantycznych możliwości cyfrowej medycyny w diagnozowaniu stanu zdrowia i projektowaniu jego zmian, ustrojowe uznanie reguły segmentacji społecznej, może być początkiem końca Europejskiej cywilizacji wolności, równości i solidarności.
 
Obawiam się, że powodem uchwały Niemieckiego Parlamentu, jest nie tylko chęć schlebiania maniakom kulturowej impotencji, sprowadzającym wolność do róbta co chceta.
 
Obawiam się, że jest to też przygotowywanie państwowej administracji do zarządzania procesami segmentacji, segregacji i eutanazji. Jako postmodernistycznych zasad redukowania człowieka, już nie tylko do produktywności i konsumeryzmu, ale do cyber niewolnictwa.
 
W takiej sytuacji Polskie państwo powinno niezwłocznie podjąć modernizację ustroju usług społecznych dla wprowadzenia zasad „samokształcenia w rodzinie” i „samopomocy zdrowia”. A nasi reprezentanci powinni wprowadzić te zasady do strategii Parlamentu Europejskiego.
 
Podjemując debatę z Niemieckimi prawnikam na fundamencie postanowień Polskiej Konstytucji.

KOMENTARZE

 • @
  Cóż. Tak faktycznie, to Europa ucywilizowała się na wzór słowiańskich (często polskich) uregulowań.

  Ale tam wielu debili jest - stąd dążenie do zapaści tak krok po kroku.

  Natura nie wybacza, chociaż działa w cyklu dłuższym od zdolności obserwacji - zwłaszcza debili.
 • @Krzysztof J. Wojtas 17:03:40
  Cyfrowe super wynalazki pozwalają na przenikanie barier prywatności.

  Jak pozwolimy sobie na segregację wedle seksualnego "widzi mi się", to światowi sternicy lepszego jutra, uregulują działanie państwowych administracji, dużo sprawniej niż na rampie w Birkenau.

  Kto może o tym przypominać Niemcom ?
  Francuzi ?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY