Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
233 posty 2563 komentarze

Społeczeństwo inwestorów

Andrzej Madej - Od urodzenia praktyk przedsiębiorczości.

Samorządność narodowa nestorów

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Samorządność narodowa w społeczeństwie inwestorów.

Wskazując na równość jako na publiczne zobowiązanie Polaków, wartość wyprowadzaną ze wspólnego dla chrześcijaństwa źródła godności osoby ludzkiej, stajemy przed pytaniem o narodowe powinności dla sprawiedliwego wykorzystania cyfrowej dynamiki gospodarczej.
 
Gospodarki, w której rozwój przestał się opierać na inwestowaniu kapitału, a zaczął się opierać na inwestowaniu wiedzy.
 
W gospodarce opartej na wiedzy, sprawiedliwe korzystanie z nowoczesnych narzędzi i technologii, wymaga pojęć, standardów, instytucji dla bezinteresownego zaspakajania potrzeb własnych i swoich bliskich pracą dobroczynną.
 
Uważam, że obok samorządności terytorialnej i zawodowej, przed najbardziej bezinteresownym trzecim pokoleniem, warto postawić powinność udziału w samorządności narodowej.
 

Ustrój samorządności narodowej nestorów, powinien obejmować gromadzenie cyfrowych zasobów służących pracy dobroczynnej oraz wartościowanie pojęć cyfrowego języka solidarności. 

Powstanie instytucji wsparcia samorządności narodowej nestorów, jest warunkiem koniecznym do zatrzymania w Polsce rozwoju eurodestrukcyjnego moralizatorstwa.

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY